Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013

Α.Σ Δόξα Προκοπίου – Α.Ο Ακράτητος Κεχριών 5 – 1

Το 3Χ3 πραγματοποίησε ο Α.Σ Δόξα Προκοπίου επικρατώντας του Α.Ο Ακράτητου Κεχριών με 5 – 1 στο νέο Γήπεδο Προκοπίου.
Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με γκολ από τα αποδυτήρια αφού μόλις στο 2' άνοιξαν στο σκορ με τον Ανδρέου Σ. να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Αγιασοφίτη για το 1 – 0 ενώ στο 26' ο Γεωργίου διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας διαμορφώνοντας το 2 – 0. Στο δεύτερο ημίχρονο και το 55' η Δόξα ανέβασε τον δείκτη του σκορ με τον Ανδρέου Α. να σημειώνει το 3 – 0 ενώ στο 65' ο αριστερός μπακ των γηπεδούχων πέτυχε το 4 – 0. Στην συνέχεια η Δόξα έμεινε στους πανηγυρισμούς αφού στο 66' ο Τζανής μείωσε σε 4 – 1 ενώ στο 80' ο συνήθεις ύποπτος, Κουτσουφλάκης διαμόρφωσε το τελικό 5 – 1.