Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2013

Ηρακλής Ψαχνών: Ψάχνει την νίκη απέναντι στην Καλλιθέα

Την πρώτη του νίκη απέναντι στην ομάδα της Καλλιθέας θέλει να πετύχει ο Ηρακλής Ψαχνών που μέχρι στιγμής μετράει τρεις ισοπαλίες και μία ήττα «εντός» και «εκτός» έδρας.
Πιο συγκεκριμένα οι πράσινοι έχουν αντιμετωπίσει την Καλλιθέα δύο φορές στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης «Γρηγόρης Λαμπράκης» την αγωνιστική περίοδο 2011 – 2012 όπου γνώρισαν την ήττα με 2 – 1 και την αγωνιστική περίοδο 2012 – 2013 όπου αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1 – 1 ενώ έχουν αντιμετωπίσει την Αθηναϊκή ομάδα και δύο φορές στο Δημοτικό Στάδιο Ψαχνών όπου και πάλι δεν γνώρισαν την νίκη αφού την περίοδο 2011 – 2012 αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2 – 2 ενώ την περίοδο 2012 – 2013 το παιχνίδι ολοκληρώθηκε δίχως να σημειωθεί κάποιο τέρμα.