Τρίτη 6 Νοεμβρίου 2012

Α.Ο Σκεπαστής – Α.Ε Καθενών 2 – 1

Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα κατάφερε να κερδίσει ο Α.Ο Σκεπασής την Α.Ε Καθενών με 2 – 1 στο Γήπεδο Λίμνης.
Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι και άνοιξαν το σκορ στην εκπνοή του ημιχρόνου 44' με τον Θαλασσινό Ι. να γράφει το 1 – 0.
Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 71' οι φιλοξενούμενοι έφεραν το παιχνίδι στα ίσα του 1 – 1 με τον Τσώκο Β..
Το τελικό 2 – 1 διαμορφώθηκε στο 89' με τον Θαλασσινό Α. να δίνει τους τρεις βαθμούς τις νίκης στην ομάδα του.

Η ενδεκάδα:

Α.Ο Σκεπαστής: Μυλωνάς, Κατζούρας (78' Θαλασσινός Α.), Γεωργίου Π., Γεωργατζής, Ζυγογιάννης, Αγγελόπουλος Α., Αγγελόπουλος Δ., Θαλασσινός Ι., Αλεξίου (89' Χατζηλέρης), Γεωργίου Α., Μιχαλόγλου.

Α.Ε Καθενών: Παπαελευθερίου, Τσώκος Δ., Ντρεκής, Παλαιολόγος, Τρίκκας, Φωτιάδης, Καμπούρης, Μπουτζιάκας (68' Λύρας), Παπαδόπουλος (65' Παυλίδης), Τσώκος Β., Κικίδης.