Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2013

Real Time: Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ψαχνών 0 – 0

Παρακολουθήστε σε Real Time από το Evia Sport την εξέλιξη του αγώνα Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ψαχνών στην αυλαία της 10ης αγωνιστικής της Football League.

Το Evia Sport θα καλύψει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα σε Real Time.

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:

Αστέρας Μαγούλας (Αντώνης Πριόνας): Κασμερίδης, Σαμαρόπουλος, Πολίτης, Νόνης, Στρατομήτρος, Τριάντος, Κοτίτσας, Στρατάκης, Δημητριάδης, Γκόγκας, Ασλανίδης.

Ηρακλής Ψαχνών (Θωμάς Γράφας): Αθανασόπουλος, Παλαιολόγος, Νικολόπουλος, Μπακομήτρος, Τζανής, Γκεμίσης, Κοιλιάρας, Τσιμότζι, Τσούτσης, Κρητικός, Γκμπαγκουιντί.

Έναρξη της αναμέτρησης.

Η αναμέτρηση διεξάγεται κάτω από βροχή και στα πρώτα λεπτά προσπαθούν οι ομάδες να κερδίσουν το κέντρο, ενώ υπάρχουν αρκετά φάουλ και μαρκαρίσματα.

14' Ο Κοιλιάρας άνοιξε αριστερά στον Γκμπαγκουιντί, εκείνος έκανε παράλληλη μπαλιά στο τέρμα, ο Κρητικός βρήκε την μπάλα, αλλά έφυγε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κασμερίδη.

18' Εκτέλεση κόρνερ από τον Κοιλιάρα, κεφαλιά από τον Νικολόπουλο, η μπάλα έφυγε λίγο έξω από την εστία του Κασμερίδη.

20' Ο Γκόγκας βγήκε μόνος προς στο τέρμα του Ηρακλή Ψαχνών, αλλά έδιωξε την τελευταία στιγμή ο Αθανασόπουλος.

28' Κίτρινη κάρτα στον Τζανή για τον Ηρακλή Ψαχνών.

32' Εκτέλεση φάουλ από τον Κοιλιάρα, ο Κασμερίδης έδιωξε αφού έσκασε και η μπάλα στο έδαφος και στην συνέχεια το σουτ του Τζανή έφυγε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

43' Ο Μπακομήτρος πέρασε ωραία μπαλιά στην πλάτη της άμυνας στον Κρητικό, ο οποίος πέρασε και τον Κασμερίδη, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

47' Κίτρινη κάρτα στον Σαμαρόπουλο.

54' Κάθετη πάσα του Τσιμότζι για τον Κοιλιάρα που βγήκε από δεξιά, έκανε την σέντρα αλλά μπλόκαρε ο Κασμερίδης.

56' Αλλαγή για τον Αστέρα Μαγούλας στην θέση του Πολίτη ο Κορνελάτος.

62' Και δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα με τον Μπρίτο να παίρνει την θέση του Σαμαρόπουλου.

63' Εκτέλεση φάουλ από τον Στρατάκη, μπλόκαρε ο Αθανασόπουλος.

66' Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών, ο Ντελέκος αντί του Κοιλιάρα.

70' Ο Ντελέκος έδωσε στον Κρητικό, εκείνος γύρισε στην μεγάλη περιοχή αλλά ο Ντελέκος δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

73' Τελευταία αλλαγή για τον Αντώνη Πριόνα, ο Ντιέγκο στην θέση του Γκόγκα.

76' Αλλαγή για τους πράσινους ο Λάμπρου αντί του Τζανή.

84' Τελευταία αλλαγή και για τον Θωμά Γράφα ο Επιτροπάκης πέρασε στην θέση του Τσούτση.

85' Ολοκλήρωσε τις αλλαγές του ο τεχνικός του Ηρακλή Ψαχνών με σκοπό να αλλάξει η εικόνα της ομάδας του στα εναπομείναντα λεπτά.

88' Ο Ντελέκος γύρισε την μπάλα μέσα στην μεγάλη περιοχή για τον Κρητικό αλλά οι αμυντικοί του Αστέρα απομάκρυναν έγκυρα.

90' Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

93' Τέλος του αγώνα.