Τρίτη 24 Φεβρουαρίου 2015

Ηρακλής Ψαχνών – Επισκόπη 1 – 3

Την ήττα γνώρισε ο Ηρακλής Ψαχνών από την Επισκόπη με 1 – 3 στο Δημοτικό Στάδιο Ψαχνών.
Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι έλεγχαν την ροή του αγώνα και στο 40' άνοιξαν το σκορ με τον Νικόλτση να σημειώνει το 0 – 1. Στην επανάληψη ήρθε η απάντηση από τους γηπεδούχους στο 65' με τον Ράντι που είχε περάσει στον στο ημίχρονο να σημειώνει το 1 – 1 ωστόσο αυτό δεν αποδείχθηκε αρκετό. Ο Νικόλτσης στο 74' έδωσε εκ νέου το προβάδισμα στην ομάδα του για το 1 – 2, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα από το τέρμα του Βιγιαφάνε που έδωσε μεγαλύτερες διαστάσεις στη νίκη της ομάδας του διαμορφώνοντας το τελικό 1 – 3.

Ηρακλής Ψαχνών: Μελίσσας, Παλαιολόγος, Μπακομήτρος (36' Τσιμόντζι), Σικαλιάς, Πατσατζόγλου Β., Πατσατζόγλου Χ. (72' Τσούπρος), Γουόρντεν, Ενρίκο, Μπαλαράμπε (46' Ράντι), Ίβκοβιτς, Νικολίτσης.

Επισκοπή: Γουναρίδης, Δελήμπασης, Δρακάκης, Νικόλτσης, Μποτωνάκης, Βιγιαφάνε, Λάμπρου, Βιτόρος, Βουρβαχάκης, Μανουσάκης, Νικολακάκης.